dzwoń: 733 209 209

Kompleksowe Usługi Motoryzacyjne

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów CARS-POL istnieje od 2007 roku i wykonuje przeglądy rejestracyjne wszystkich typów pojazdów. Wyposażona jest
w nowoczesną linię diagnostyczną firmy Maha.

Mechanika samochodowa

W naszym serwisie zajmujemy się diagnostyką i naprawą aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Usługi świadczymy na wysokim poziomie w przystępnych cenach.

Instalacje gazowe LPG

Oferujemy montaż samochodowych instalacji LPG do większości typów silników benzynowych. Na nasze usługi w zakresie montażu instalacji gazowych udzielamy 2- letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

Blacharnia i lakiernia

Wykonujemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami naprawczymi, takimi jak: płyta blacharska firmy BLACKHAWK i komora lakiernicza SAIMA.

Zakuwanie węży

Oferujemy klientom usługi w zakresie zakuwania węży hydraulicznych wysoko i nisko ciśnieniowych. Zakuwanie przewodów hydraulicznych wykonujemy na urządzeniach firmy UNIFLEX.

Samoobsługowa myjnia bezdotykowa

SmartWash to ekonomiczny, prosty w obsłudze i kompaktowy model jednostanowiskowej myjni samoobsługowej EHRLE. Urządzenie oferuje bezpieczne i nowoczesne mycie pojazdów.