dzwoń: 733 209 209

Informacje o Cars Pol

CARS-POL to nowoczesna, świadcząca kompleksowe usługi motoryzacyjne firma, mająca swoją siedzibę w Sokołowie Małopolskim przy ul. Lubelskiej 60. Klienci naszej firmy mogą dokonać w naszym serwisie przeglądów i napraw aut zarówno osobowych jak i ciężarowych, jak również wykonać badania techniczne
na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Zatrudniamy diagnostów i mechaników
o wysokich kwalifikacjach, a dzięki stałym szkoleniom dbamy o ich dalszy rozwój.

Serwisowanie Twojego auta wymaga wykorzystania zaawansowanych technologicznie urządzeń. My pracujemy tylko na sprzęcie renomowanych firm, co zapewnia wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Co oferujemy

  • Samoobsługowa myjnia bezdotykowa

    SmartWash to ekonomiczny, prosty w obsłudze i kompaktowy model jednostanowiskowej myjni samoobsługowej EHRLE. Urządzenie oferuje bezpieczne i nowoczesne mycie pojazdów.

  • Instalacje gazowe LPG

    Oferujemy montaż samochodowych instalacji LPG do większości typów silników benzynowych. Na nasze usługi w zakresie montażu instalacji gazowych udzielamy 2- letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

  • Zakuwanie węży

    Oferujemy klientom usługi w zakresie zakuwania węży hydraulicznych wysoko i nisko ciśnieniowych. Zakuwanie przewodów hydraulicznych wykonujemy na urządzeniach firmy UNIFLEX.