dzwoń: 733 209 209

Samoobsługowa myjnia bezdotykowa

SmartWash to ekonomiczny, prosty w obsłudze i kompaktowy model jednostanowiskowej myjni samoobsługowej EHRLE. Urządzenie oferuje bezpieczne i nowoczesne mycie pojazdów.

Samoobsługowa myjnia bezdotykowa

Technologia bezdotykowa Ehrle oparta jest na mikro proszku tzw.: POWER PEARL MICRO-POWDER, jest to innowacyjna stworzona przez Ehrle formuła aktywnych cząstek, które zwiększają skuteczność mycia nawet w przypadku szczególnie uciążliwych zabrudzeń.

Technologia PPMP jest bezpieczna dla lakieru samochodowego. Skuteczność
i jakość mycia bezdotykowego EHRLE zostały potwierdzone faktem wyposażenia
w myjnie salonów i serwisów samoobsługowych min.: VW, Audi, Porsche i Ford
w Polsce.

Mieszanina wody i proszku pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na mytą powierzchnię karoserii samochodu. Połączenie działania chemicznego, mechanicznego z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia " bez zarysowań”, bardzo przyjazny dla użytkownika.

Myjnia samochodowa

Programy mycia auta

Mycie mikroproszkiem

Innowacyjny bezdotykowy system mycia pojazdów oparty na technologii proszkowej. W czasie tego cyklu mycia woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 °C zostaje zmieszana z proszkiem z tzw. Mikrogranulkami i pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na mytą powierzchnię karoserii. Połączenie działania chemicznego, mechanicznego z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia „bez zarysowań".

Spłukiwanie

Pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny
i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr1.

Woskowanie na gorąco

Woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 °C zmieszana zostaje z woskiem polimerem. Powstała powłoka powoduje natychmiastowy efekt połysku,
a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu i ułatwia następne mycie.

Nabłyszczanie

Do wody zmiękczonej za pomocą precyzyjnego systemu dozowania dodany zostaje osuszacz-nabłyszczasz. Spłukanie wodą zmiękczoną z osuszaczem-nabłyszczaczem daje zaskakujący efekt połysku.

Woda spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi, jednak do efektu pełnego połysku wystarczy przetrzeć samochód suchą szmatką, gdyż woda zmiękczona (w przeciwieństwie do wody zdemineralizowanej) może zwierać nieco minerałów, które po wyschnięciu mogą pozostawić zacieki.

Myjnia przyjmuje monety 1 zł, 2 zł, 5 zł i żetony. Żetony można kupić w biurze,
w godzinach otwarcia firmy.

Odkurzacz

Do dyspozycji klientów jest również dwustanowiskowy odkurzacz NS Premium

Odkurzacz samochodowy